تعمیر خرابی توربوی جکs5

توربو رامین بهترین نصاب و تعمیر کننده توربو شارژ با ۲۰ سال تجربه در خدمت مشتریان عزیزش میباشد. در تعمیرگاه بوش توربو رامین تعمیرات توربو شارژ با یکسال گارانتی انجام می شود.

آدرس ما تبریز شهرک باغمیشه چهار راه میثاق

شماره تماس : 09149656059

صدای خرابی توربو شارژ جکs5

” rel=”noopener” target=”_blank”>اپارات ویدئوی خرابی توربو شارژ جکs5_ کلیک کنید

توربو شارژ ها و موتور ها

یکی از مطمئن‌ترین راه‌ها برای دریافت نیروی بیشتر از موتور، افزایش مقدار هوا و سوختی است که می‌تواند بسوزاند. یکی از راه های انجام این کار اضافه کردن سیلندرها یا بزرگتر کردن سیلندرهای فعلی است. گاهی اوقات این تغییرات ممکن است امکان پذیر نباشد. یک توربو می‌تواند راه ساده‌تر و فشرده‌تری برای افزایش قدرت باشد، به‌ویژه برای لوازم جانبی پس از فروش.

توربوشارژرها به موتور اجازه می دهند تا با بسته بندی بیشتر در سیلندرهای موجود، سوخت و هوای بیشتری بسوزاند تقویت معمولی ارائه شده توسط یک توربوشارژر 6 تا 8 پوند بر اینچ مربع (psi) است. از آنجایی که فشار اتمسفر معمولی در سطح دریا 14.7 psi است، می توانید ببینید که حدود 50 درصد هوای بیشتری به موتور وارد می کنید. بنابراین، شما انتظار دارید 50 درصد قدرت بیشتری دریافت کنید. این کاملاً کارآمد نیست، بنابراین ممکن است درعوض 30تا40تا40 درصد بهبود داشته باشید

طراحی توربوشارژر

توربوشارژر به منیفولد اگزوز موتور وصل شده است. اگزوز سیلندرها توربین را می چرخاند که مانند موتور توربین گاز عمل می کند . توربین توسط یک شفت به کمپرسور متصل می شود که بین فیلتر هوا و منیفولد ورودی قرار دارد. کمپرسور هوای ورودی پیستون را تحت فشار قرار می دهد.

اگزوز سیلندرها از پره های توربین عبور می کند و باعث چرخش توربین می شود. هرچه اگزوز بیشتری از تیغه ها عبور کند، سریعتر می چرخند

اینستاگرام توربو رامین کلیک کنید