تعمیر توربوی شاهین جک سورن دناو..در توربو رامین

علت سرخ شدن توربو شارژ_توربورامین۰۹۱۴۹۶۵۶۰۵۹

توربو رامین متخصص تعمیر توربو شارژ در تبریز با بیست سال سابقه در حوزه مکانیک خودرو و ۱۰ سال سابقه تعمیرات و فروش توربو شارژ را در ایران دارد در تعمیرگاه بوش توربو رامین تعمیرات و فروش با ضمانت یکسال انجام میگیرد. ادرس ما تبریز شهرک باغمیشه چهارراه میثاق تعمیرگاه بوش
شماره تماس ۰۹۱۴۹۶۵۶۰۵۹
ایدی اینستاگرام @turbo1tabriz
بهترین تبلیغ ما رضایتمندی مشتریان محترمان است.

_تعمیر توربوشارژ

– متخصصان بازسازی توربوی
تعمیرگاه ما دارای شبکه‌ای از تعمیرگاه‌های مجهز و مدرن است که تعمیرات حرفه‌ای و باکیفیت توربو شارژر همه برندهای معتبر خودرو را انجام میدهد  انواع توربو با برندهای جهانی مانند BorgWarner Turbo Systems (3K، KKK، Schwitzer)، Garrett by Honeywell، Mitsubishi، Toyota و دیگر تولیدکنندگان کمتر شناخته شده را تعمیر و بازسازیش را انجام میدهیم . تعمیرات تخصصی توربو شارژها توسط پرسنل مجرب و آموزش دیده و با استفاده از مدرن ترین و مطمئن ترین تجهیزات انجام می شود. متخصصان توربو شارژ ما در مورد علل خرابی دستگاه توربو شارژ شما توضیحاتی میدهند ،و تیم ما ما تمامی نواقص توربوشارژ شما با بهترین نحوه احسنت تامین و تعمیر خواهد کرد .
با تشکر توربو رامین

_گرمای بیش از حد توربو شارژ !

گرمای بیش از حد برای هیچ یک از اجزای موتور هرگز شرط مطلوبی نیست و توربوشارژرها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. و مانند هر جزء دیگر موتور، توربوشارژرها برای عملکرد در محدوده مشخصی از دما طراحی شده اند – بیش از آن  خطر ایجاد برخی از مشکلات را تهدید می کند.

رایج ترین مشکلی که در ارتباط با گرمای بیش از حد  توربوشارژرها وجود دارد، آسیب دیدن حلزونی است.

خودرو انبساط و انقباض زیادی در سمت توربین دارید زیرا تمام گرمای اگزوز شما در آنجاست.”

موتور را خاموش می کنی و به سرعت خنک می شود و منقبض می شود. انجام مکرر این کار در نهایت می تواند منجر به خستگی فلز در طول زمان و ایجاد ترک در محفظه شود.

علت سرخ شدن توربو
علت سرخ شدن توربو

ترک‌هایی در محفظه توربو مانند این می‌تواند نه تنها به دلیل گرمای بیش از حد، بلکه صرفاً به دلیل طراحی بد بدنه ایجاد شود، که می‌تواند این نوع آسیب را در طول زمان از خستگی فلز در مناطقی که مواد محفظه مخصوصاً نازک است، مشاهده کنید.

ویدیوی تعمیر توربوی تویوتا

تعمیر توربوی تیگو
تعمیر توربوی کوپا
تعمیر توربوی شاهین
تعمیر توربوی هایما
تعمیر توربوی kmc
تعمیر توربوی دنا پلاس
تعمیر توربوی ام جی
تعمیر توربوی هاوال
تعمیر توربوی swm
تعمیر توربوی فیدلیتی
تعمیر توربوی لاماری
تعمیر توربوی دیگنیتی
تعمیر توربوی تویوتا
تعمیر توربوی بنز
تعمیر توربوی بی ام و
تعمیر توربوی فورد
تعمیر توربوی سمند سورن
فروش و تعمیر توربوی کوپا
فروش و تعمیر توربوی هایما
فروش و تعمیر توربوی شاهین
فروش و تعمیر توربوی تیگو