ساعات کاری: شنبه تا چهار شنبه 8:30 -20:00 پنج شنبه 8:30 -14:00 - تماس : 09149656059
 فروش توربو شارژ های دریایی هوایی زمینی در تبریز توربو رامین

فروش توربو شارژ های دریایی هوایی زمینی در تبریز توربو رامین

فروش توربو شارژ های دریایی هوایی زمینی در تبریز توربو رامین.تعمیرات و فروش انواع توربو

تعمیر، فروش و نصب توربوشارژ انواع خودروها 

با یکسال گارانتی ، در توربو رامین

آدرس تبریز شهرک باغمیشه چهار راه میثاق تعمیرگاه بوش‌. توربو رامین

شماره تماس: 09149656059

اینستاگرام ما کلیک کنید

توربو رامین تعمیرات و فروش توربو شارژ تمامی خودروها با یکسال گارانتی

 

فروش توربو شارژ های دریای هوای زمینی در تبریز توربو رامین.تعمیرات و فروش
فروش توربو شارژ های دریای هوای زمینی در تبریز توربو رامین. تعمیرات و فروش

 

 سوپرشارژ چیست؟

وقتی صحبت از افزایش عملکرد موتور می شود، توربوشارژ و سوپرشارژ دو راه اصلی هستند. هر دو روش القایی اجباری هستند که هدف مشترک افزایش اسب بخار در موتورهای تنفس معمولی دارند. اگرچه گاهی اوقات این دو فناوری با یکدیگر اشتباه گرفته می شوند یا به جای یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند، تفاوت های متمایز آنها را متمایز می کند.

القای اجباری چیست؟

موتور توربوشارژر مزدا Skyactiv-G

اساساً، توربو شارژها و سوپر شارژها کمپرسورهای هوا هستند که برای افزایش جریان اکسیژن به داخل موتور از طریق القای اجباری استفاده می‌شوند، اما هر کدام به روش خود این هدف را انجام می‌دهند.

القای اجباری از این اصل استفاده می کند که هوای بیشتر در فرآیند احتراق، خروجی توان بیشتری ایجاد می کند. با فشرده سازی هوا و افزایش چگالی آن، القای اجباری اجازه می دهد تا اکسیژن بیشتری به سیلندر موتور وارد شود و به همان نسبت سوخت بیشتری را طلب می کند. سوخت بیشتر به معنای انفجارهای بزرگتر در محفظه احتراق است که منجر به تولید قدرت بیشتر می شود

توربو در مقابل سوپر: تفاوت کلیدی

اگرچه هر دو روش از القایی اجباری استفاده می کنند، اما تفاوت اساسی بین توربوشارژ و سوپرشارژر این است که چگونه اجزای تراکم هوا برای هر سیستم نیرو دریافت می کنند.

یک توربوشارژر رویکردی غیرمستقیم دارد زیرا به طور مکانیکی به موتور متصل نمی شود. در عوض، از جریان گاز خروجی از موتور برای چرخاندن توربین استفاده می کند که کمپرسور را تامین می کند.

یک سوپرشارژر به صورت فیزیکی به موتور متصل می شود. با استفاده از میل لنگ موتور به عنوان منبع انرژی مستقیم برای کمپرسور عمل می کند