ساعات کاری: شنبه تا چهار شنبه 8:30 -20:00 پنج شنبه 8:30 -14:00 - تماس : 09149656059
 فروش و تعمیرات توربو شارژ هایماs7

فروش و تعمیرات توربو شارژ هایماs7

فروش توربوشارژ هایما s7 .تعمیرتوربوی هایما s5.فروش توربوشارژر در تبریز

تعمیرات و فروش توربو شارژ انواع خودروهای ایرانی و خارجی با یکسال گارانتی در مرکز تخصصی توربو شارژ در تبریز

آدرس ما : تبریز شهرک باغمیشه چهار راه میثاق تعمیرگاه بوش

پیج اینستاگرام توربو رامین @turbo1tabriz

شماره تماس: 09149656059

سرویس توربو شارژ هایماs7
سرویس توربو شارژ هایماs7

توربوشارژ یا “توربو” چیست؟

تعمیرگاه خودروهای توربو دار تعمیرتوربوی هایما s5
تعمیرگاه خودروهای توربو دار تعمیرتوربوی هایما s5

توربوشارژ وسیله ای است که روی موتور نصب می شود و از گاز خروجی آن برای چرخاندن توربین استفاده می کند و هوا را به داخل ورودی خودرو می مکد. سپس توربو شارژ هوای فشرده را به داخل موتور می فرستد و قدرت بیشتری ایجاد می کند. این القای اجباری نامیده می‌شود و مقدار بیشتری از هوای فشرده که به موتور وارد می‌شود، قدرت بیشتری نسبت به خودرو می‌تواند بدون کمک یکی از این سیستم‌ها تولید کند.

علائم و نشانه های رایج خرابی توربو شارژ

با استفاده بیشتر از توربوشارژها در نتیجه کوچک شدن جابجایی موتور، احتمال خرابی توربوشارژ نیز افزایش می یابد. چندین علامت برجسته وجود دارد – و برخی از آنها به این اندازه برجسته نیستند – که نشان دهنده خرابی یا منفجر شدن توربو شارژ است.

همه این علائم و نشانه‌ها مختص توربو شارژ ها نیستند، اما هیچ‌کدام را نباید به سادگی گرفت. مهم است که ریشه هر مشکل را در منبع آن ردیابی کنید تا هر مشکلی که ممکن است وسیله نقلیه شما با آن   مواجه شود را اصلاح کنید.

از دست دادن عملکرد یا قدرت

توربو شارژر منفجر یا از کار افتاده می تواند تأثیر برجسته ای بر شتاب و قدرت کلی داشته باشد، اگرچه برخی از عوامل عملکرد خودرو مانند هندلینگ و ترمز تحت تأثیر قرار نمی گیرند. این به این دلیل است که یکی از دو کار اصلی یک توربوشارژر، تامین نیروی اضافی برای موتوری است که بدون توربو شارژ قدرت آنچنانی نخواهد داشت.

شما وسیله نقلیه خود را بهتر می شناسید و کاهش قدرت یا شتاب باید نسبتاً محسوس باشد. اگرچه کاهش قدرت موتور و شتاب کمتر از حد معمول را می توان به بسیاری از مشکلات دیگر مرتبط با موتور نسبت داد، خرابی توربو شارژ می تواند یکی از آنها باشد.

روغن سوزی

مصرف بیش از حد روغن یا سوختن روغن یکی دیگر از نشانه های خرابی توربوشارژ است که می تواند نشانه دیگری از مشکل موتور غیر مرتبط باشد. توربوها از روغن استفاده می کنند – مانند سایر قسمت های متحرک موتور شما – برای عملکرد روان و موثر. ترک خوردگی مهر و موم، واشر، یا حتی زمانی که خود توربو ترک خورده یا آسیب دیده است، ممکن است روغن از اجزای توربو شارژ نشت کند.

دود اگزوز قابل مشاهده

هنگامی که روغن از توربو شارژ نشت می کند، اغلب می تواند به سیستم اگزوز خودرو شما نشت کند. همانطور که انجام می شود، اگزوز داغ روغن را می سوزاند و دود آبی یا خاکستری ایجاد می کند. اگزوز خودرو معمولا بی رنگ است.

مصرف بیش از حد روغن و دود خروجی قابل مشاهده اغلب دست به دست هم می دهند، اما باز هم، هیچ یک از این دو نشانه مطمئنی از خرابی توربو شارژ نیستند. معیوب بودن واشرهای سر، نشتی واشر سوپاپ و سایر مشکلات داخلی موتور از دیگر دلایل رایج روغن سوزی و در نتیجه تولید اگزوزهای رنگی هستند

تعمیر و فروش توربو شارژ جکs5

تعمیر موتور و فروش توربو شارژ جکs5

 تعمیرگاه خودروهای توربو دار ، جکs5 ، دنا پلاس ، شاهین ، ام جی  gs ،کوپا ریگان ، تویوتا ، h2 هاوال.تعمیرتوربوی هایما s5.فروش توربوشارژر در تبریز

1 دیدگاه ها

  • کارشون حرف نداره پنج ستاره میدم

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *